Snowgoons s bývalým i současným členem D12

Snowgoons nestačili ani zapít jejich poslední desku Terroristen Folk určenou pro německou scénu a už propagují jejich dalšího potomka Dynasty, který se podívá na svět 17. července. V první posse skladbě se představí známé, méně známé i neznámé tváře, mezi kterými nechybí ani současný člen Dirty Dozen Swifty, ale taky Bizzare, který naopak D12 udělal nedávno papa a následoval tak Mr. Portera a Proofa, který to však učinil nedobrovolně.

Zpět k tématu. Myslím, že spolupráce s takovými lidmi, které by jste po jejich boku nečekali, je třeba a jsou příjemným osvěžením, protože každý ví, jak v jejich beatu plave třeba Reef. V klipu "The Rapture" mají své pětiminutovky také Meth Mouth, Sean Strange a King Gordy, kterého si mohl zaslechnout i na desce od Řezníka. Na nové double album Dynasty se napresovalo úctyhodných 32 tracků a zapějí na něm své sloky třeba i Ghostface Killah, Joell Ortiz, Ill Bill, Sean Price, Lil Fame, Killah Priest, Tragedy Khadafi, Termanology, Bizarre & Swifty McVay of D12, Planet Asia, Ras Kass, Blaq Poet, Reef The Lost Cauze (AOTP), Sean Strange, Ruste Juxx, Sicknature, Krondon (Strong Arm Steady), Banish, Blacastan (AOTP), Sabac Red, Godilla, Fredro Starr (Onyx), REKS, Planetary (AOTP), Virtuoso, M-Dot, Main Flow, NBS, Nutso a Viro The Virus.

Možná by neuškodilo, kdyby Snowgoons trochu polevili s tou pracovní morálkou, jestli to už není někdy kontraproduktivní, nicméně já vždycky jejich novou desku pečlivě kontroluju. V případě společné desky s M.O.P. se to vyplatilo a jasně na ní dokázali, že umí ušít beaty na míru a přitom si ponechat rukopis. Jak říká Stevie Wonder, uvidíme....

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná