Snoopova letošní bilance? Dva úspěšné projekty a krátkometrážní film Neva Left

Snoop Dogg má za sebou po delší době dost úspěšný rok. Vydal dva projekty, z nichž si hlavně ten první získal srdce nejednoho příznivce dřívějších časů a nedávno představil fanouškům pětačtyřicetiminutový filmový snímek, odkazující částečně na jeho letošní LP Neva Left. A když jde o film ze západního pobřeží, co v něm nesmí chybět? Peníze, holky, nějaká ta akce a k tomu ještě něco navíc.

 
Nedávno jsme se zmiňovali o Snoopovu druhém letošním releasu Make America Crip Again. I podle nedávno vydaného videoklipu Dis Finna Be A Breeze se může zdát, že se Snoop chystá dál propagovat svůj druhý letošní release. Několik týdnů zpět se ale na internetu objevil snímek Neva Left, jenž Dogg  z velké části produkoval.
 
Nabízí se otázka, jestli krátký pětačtyřicetiminutový film prostě jen nestihl režisér D. Baker dokončit před vydáním MACA, nebo se snad Snoop Lion vrací ke svému prvnímu letošnímu releasu. Vzhledem k jeho kvalitám, coby po delší době poctivě rapového alba s návratem ke kořenům, by to nebylo na škodu. Sečteno, podtrženo. V roce 2017 měl don ze západního pobřeží něco zajímavého pro všechny.
 
 
Samotný snímek Neva Left není, kdo ví jakým, opulentním příběhem. Scénář stojí na obvykle populárních prvcích. Příkladem je kolize, odehrávající se na začátku příběhu, k jejímuž rozuzlení dojde až ke konci snímku. Někteří herci jsou skutečně dřeva. Celkově jde spíš o, vzhledem ke stopáži o rozsahu poloviny celovečerního snímku, uřícený nízkorozpočťák plný dialogů, akce, sexu, ulice i luxusu, hulení, prdelek a sociálních komentářů s doslovem hlavního hrdiny na konci. Co diváci ocení, je smyslná práce s kamerou, která je často statická, ale občas v korespondenci se Snoopyho monologem pěkně propluje scénou a na výsledek se kouká dobře.
 
A co má film společného s deskou Neva Left? Kromě soundtracku nic moc. Ve snímku uslyšíte podstatnou část skladeb z desky. Opět vzhledem ke stopáži celé podívané mi připadá, že hudba je téměř v každém záběru a divák se kvůli ní moc neponoří do děje. Zbytek zvukové složky je ale povedený, téměř autentický, s filmovými kvalitami. 
 
Pokud jste ještě nestihli již několik týdnů rotující film Neva Left s režií D. Bakera, můžete to napravit v přehrávači pod článkem.
 
 
Zdroje: hotnewhiphop.com, blackouthiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná