Snoop Dogg, Fifty, Slaughterhouse, Kendrick Lamar a další živě z SXSW

Před pár dny jsme vás informovali o právě probíhajícím festivalu SXSW v americkém festivalu. Během pátečního a sobotního večera v americkém Phoenixu vystoupila velká řada znamých a neznámých rapperů, raperek jako Snoop Dogg, 50 Cent nebo Timbaland. Vše bylo opět živě streamováno na Youtube nebo Livestream kanálech.

Pokud jste opět spali, či si užívali páteční party, tak pro vás máme náhradu v podobě videozáznamů. A to jak z celé party magazínu Vibe, tak i část specíálního vystoupení 50 Centa k desátemu výročí jeho debutové desky Get Rich Or Die Tryin'. To se odehrálo v Austin Music Hall během Shady 2.0 SXSW Showcase. O speciální překvapení se postaral Eminem, který Fiddyho doprovodil u čtyřech songů. Na stejné party také vystoupily také Slaughterhouse nebo nováčci A$AP Rocky, Schoolboy Q nebo Ashton Bronson a další.
 
V pátek se zveřejnil hlavní line up akce Vibehouse a mnoho návštěvníků bylo mile překvapeno vystoupením Snoop Dogga či Timbalanda. V průběhu večera se také předvedli další mladí a nadějní umělci. Já osobně doporoučuji u první části koncertu zkouknout tyto vystupující: Erreon Lee (26:40), Joi Starr (1:26.00), BJ The Chicago Kid (2:27:00)
 
V druhé části rozhodně stojí za pozornost Rockie Fresh z Chicaga (23:50), newyorský emcee SmokeDZA (40:00) a hned po něm Chevy Woodz z Taylor Gangu. Chase and Cash (1:39:00) a Don Trip (1:55:00).

Druhý den párty známého časopisu byl ve znamení západního pobřeží. Line-up sice neschovával velká jména jako předešlý den, ale za to byl nabitý talentovanými méně známými umělci. Zase bych vám z první části doporučil Roccett (1:08:00) a hned po něm další californští rodáci Bad Lucc a ProblemVIBEHOUSE Party 2. Den z SXSW festu Part 1

V druhé a zároveň hlavní části záznam pokračuje vystoupením Problema. Následují další zajímavá jména jako Thurz (58:45), právě se rýsující společný projekt 9th Wondera a zpěváka/rapera/producenta Terrace Martina (1:31:00), hned po nich šílení Pac Div, Nipsey Hussle a hřeb večera Kendrick Lamar spolu se zbytkem své bandy Black Hippy

VIBEHOUSE Party 2. Den z SXSW festu Part 2

Na ostatních akcích festivalu vystoupili také B.o.B, Kanye WestLil Wayne, Stalley, Slim Thug, SBTRKT, Rick Ross, GZA a mnoho dalších..

SLAUGHTERHOUSE LIVE

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná