Smack má recept na nesmrtelnost, výborný klip a za dveřmi nové LP

I když jsou to dvě dost odlišné hudební dimenze, loňský videoklip "Rocky" přesvědčil, že kombinace Smack + DJ Mike T na to umí šlápnout. Je fajn, že u osmdesátkového ladění zůstali oba autoři i v novém videoklipu "Immortal", jímž Smacker upozorňuje na své chystané LP "Sick". "Fame musí přijít sám a když ne, tak to tak má bejt," říká hlavní mozek A51.

 
Seriózní samplovaná kytara, vkusné bicí a Smackův text, odkazující na opravdu široké spektrum hudebníků od Iggyho Popa přes Alice Cooper, Jimmyho Morrisona až po Big L. Využití jmen slavných hudebníků pro vyjádření (nejen tvůrčí) nesmrtelnosti je přesně ten důvtip, který v textech autorů nevidíme zrovna často. Hlasuji proto, aby tahle dvojka natočila společné LP/EP. Dobrou tvůrčí chemii zatím autoři prokazují na jedničku a bylo by to zároveň sympatické propojení dvou na první poslech rozdílných břehů.. Video vzniklo ve spolupráci s Mystika Produkt.
 
 
Předmětem dění však v tomhle případě zůstává Smackův následnovník loňské desky "P's a Love". Smackova diskografie se v posledních pár letech slušně rozrostla, hlavní tvář A51 přesto nepostrádá sebevědomí, když na svém facebooku dodává ke coveru alba: "S JISTOTOU MŮŽU ŘÍCT, ŽE TO, CO NAJDETE NA TOMHLE ALBU, U NÁS NEMÁ OBDOBY." Jestli něco nemá obdoby, tak je opravdu nápaditý cover z rukou Annie Mimieux a Jakuba Rosenbergera. Uvidíme, nakolik budeme moci to samé prohlásit o obsahu. 
 
Vedle coveru můžete také níže kontrolovat tracklist, počítající s účastí Milli Major, Perfect Hand Crew, Sergeie a dalších. Názvy jako "Pochopili Ste To Celý Špatně" a "Nejlepší MC V Čechách" naznačují, že by mohl být letošní vítěz hudebního ocenění Anděl v dobrém rozpoložení a tedy i velice výřečný.
 
Album "Smack - Sick" vychází 17. prosince a lze jej předobjednat na stránkách army51.com.
 
01 - Továrna Na Lidi ft. Tchagun
02 - Kdo Neskáče Neni Čech
03 - Strach
04 - Rave Revoluce
05 - Vodka S Vodou
06 - Sick
07 - Immortal
08 - Motivační Píseň ft. Sergei Barracuda
09 - Badboys Ve Tvym Městě ft. Milli Major, Flirta D, Scrufizzer
10 - Moh Bych
11 - Potřeba Myslet
12 - Pochopili Ste To Celý Špatně ft. Jammz
13 - Nejlepší MC V Čechách
14 - Pressure ft. Perfect Hand Crew
15 - Bring It Back ft. P Money
 
 
Zdroje: youtube.com, facebook.com, army51.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná