Slovenští Nerieš mají šanci dobýt slovenská pódia. Důkazy už jsou na stole

Dvojice autorů Gabryell a Maťo S. funguje na Slovensku již delší dobu a v minulosti přišla například s EP "Zmrdi". Na koncertech je můžete jako kapelu Nerieš. Laťku nyní hodlají posunout prostřednictvím debutového alba "Minimal", jež je plánováno na jaro. A aby pro vás měli autoři v ruce dostatečné argumenty, představují v pořadí druhý videoklip z chystaného debutu. A zdá se, že obvyklé rozčarování nad tvorbou mladých pušek tentokrát není na místě.

Zatímco James Cole si nebral servítky a na loňském albu "Akce a reakce" DJe Doemixxxe nabídl posluchačům píseň "Rest In Piss", slovenští interpreti z Pezinoku zvolili podstatně prozaičtější výklad zkratky R.I.P. a po prvním videoklipu "Miesta" přicházejí s druhou obrazovou novinkou "R.I.P. Rap". Již první dojem naznačuje, že by jejich tvorba nemusela nechat slovenské vody klidné.
 
Název videoklipu je sice značně pesimistický a dalo by se tak prohlásit i o feelingu Essova hudebního motivu, ale flow a texty jsou při nejmenším přesvědčivé. K tomu si připočtěte fešnou produkci videa v rukou Toxproduction a máte před sebou svébytný projekt, jež má šanci obstát i ve velké konkurenci slovenských interpretů. Mladší generaci může oslovit styl oblékání a celková sebeprezentace této dvojice, přičemž starší posluchači zase ocení, že Gabryell a Maťo se drží spíše tradičních postupů. Alespoň pokud jde o hudbu.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná