RUKAHORE_SHOP_BANNER

Slipo a Hajtkovič dýkou do zad avizují připravovanou desku!

Když matně zabrouzdám do své mysli, nenapadá mě nikdo, kdo by byl v tuzemsku tak dlouho na scéně, a přesto neměl na kontě alespoň jednu sólo desku, i když po ní fanoušci lační už nejeden ten pátek. Letos zmiňovanému lehce dýchnul na záda Pablo Diablo se svou prvotinou, přesto je však Slipo se svou blížící se deskou opravdová lahůdka pro ty, kteří mapují rap z Petržalky od plenek.

Mladším čtenářům hned na úvod objasním, že Slipo není žádným nováčkem ve hře. Je to 1/3 legendárního uskupení L.U.Z.A., jejíž působnost se datuje již od roku 1995. Tehdy Čistychov, Slipo a DJ Hajtkovič nastartovali to, čemu by se dalo říkat, pohyb slovenských ledů. Pokud vám uskupení L.U.Z.A přesto nic neříká, bylo by již alarmující neznat Názov Stavby, které vzniklo spojením právě této formace s druhou bratislavskou formací Drvivá Menšina.

L.U.Z.A. o sobě opět dala vědět až po několika sólo počinech Čystyho a mixtapů Hajtkoviče v roce 2007 deskou 3mená 4písmená. V kuloárech se šušká rok 2013 jako rok další desky této skupiny, přesto však Slipo singlem „Dýka do chrbta“ avizuje svou novou desku, která se objeví na pultech ještě tento rok. Singl vylezl ven i s video podobou a natáčení probíhalo v Petržalce.  O hudební podmaz se postaral kolega Hajtkovič, který se postará i o zbytek podmazů na desce. Jakou bude mít deska podobu a jací hosté se na ni objeví, můžeme zatím jen tipovat, spekulace nám však objasní týdny budoucí.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná