UPDATED: Murs zdolal světový rekord. Rapovat vydržel 24 hodin

Časový rozdíl mezi naší domovinou a zámořím vždy způsobí, že i ta nejčerstvější novinka má vždy na stránkách našeho magazínu menší odstup. V případě Mursova momentálního záměru se tedy vyplatilo si přivstat trochu dřív, jelikož se losangeleské legendární zvíře spojilo se streamovacími službami Twitch, Slacker Radio a Boost Mobile, jejichž prostřednictvím se pokouší o neslýchané. Podaří se Mursovi zdolat avizovaný rekord rapu o délce neskutečných pětadvaceti hodin?

 
Murs, coby autor řady sólových i kolabo desek s datem zrození ve druhé polovině devadesátých let, se rozhodně řadí mezi ty, kteří by mohli ambiciózní rekord pokořit. Na úvod je ale třeba poznamenat, že i kdyby Murs naplnil očekávání v rozsahu slíbených pětadvaceti hodin třeba jen z poloviny, stačilo by mu to bez problému k tomu, aby vstoupil do archivů rapové historie.
 
Dosavadním držitelem podobného rekordu je mladý filadelfský interpret Chiddy Bang, jenž se svým nejdelším freestylem (!) dosáhl na neuvěřitelný čas devět hodin, šestnáct minut a dvaadvacet vteřin. V Mursově případě je nutno podotknout, že losangeleský čtyřicátník na streamu sice místy freestyluje, po většinu stopáže si však vypůjčuje sloky od kolegů jako 2Pac, E-40, Xzibit, Too $hort, Ice Cube a dalších, přičemž nechybí ani některé kousky z jeho diskografie.
 
Na to, zda se Mursovi podaří zdolat ambiciózní rekord v rapu o délce pětadvaceti hodin, můžete dohlédnout prostřednictvím streamovaného živého přenosu pod článkem. Kromě toho je Murs docela schopný bavič, jenž občas neváhá před kamerou demonstrovat to, o čem zrovna mluví, takže si můžete lépe vychutnat přátelskou atmosféru sdíleného rapového pikniku.
 
UPDATE 3: 1 den rapu: Murs nepolevil a v poslední hodině vyslal nejtvrdší hity Wu-Tang Clanu. Dopravený kousek pizzy oznámil zhruba ve čtvrtině pětadvacáté hodiny konec celé neuvěřitelné exhibice, jíž vyrazil Murs okamžitě oslavit se svými věrnými. Kromě vítězné trofeje obdržel šampion také zvláštní polštář, na němž může minimálně v následujících hodinách nerušeně odpočívat. Rekord je tedy oficiálně započítán. Gratulace Nicholasovi Carterovi!
 
UDATE 2: 23 hodin rapu: Murs stále nejeví známky únavy, i když se několikrát zdálo, že mu odejdou hlasivky. Zda se jeho výkon opravdu zapíše do historie, se (vzhledem k několika krátkým pauzám) dozvíme brzy.
 
UPDATE 1: 14 hodin, 30 minut rapu: Ve studiu se krátce řešily technické potíže, přičemž Nicholas Carter neměl problém mezitím zkusit akapelu. Pokyny technika ho nakonec zastavily na pouhých pět minut, než bylo vše připraveno k dalšímu pokračování. 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná