Slaine je mrtvej. Ať žije jeho rap

Umíráček odzvonil. Slaine, nedílná část La Coka Nostra je mrtvej. Tedy, pokud se díváte na jeho nové video. Pokud se nedíváte, alespoň poslouchejte. Je co slyšet. Je co vidět. Je to Slaine. Lepší než kdykoliv předtím?

Zlé jazyky říkaly, že Slaine nemůže rapovat střízlivej. Že jeho tah na branku upadne a bez všech těch drog a alkoholu nebude mít prostě témata ani stejnou energií. Zlé jazyky se opět popálily. Kdo stihnul nový singl La Coky z minulého týdne a nebo první singl Pusher, čte tyto zřejmě zbytečně, protože ví, že Slaina se jen tak zbavit nelze.

Na beatu je Architype, legendární producent sám o sobě. Samplovaný klavír a ostré high hats jsou skvělou živnou půdou pro Slainův šílenecký styl. Vytahuje své spletité schémata rýmů a metafor, kterým ani ve střízlivosti nechybí atmosféra a energie. Tento pocit umocňuje i jeho práce s hlasem a intonací, která navozuje až zoufalý pocit. Obzvláště povedený je v tomto směru refrén.
 

Slaine je naživu a má se dobře. A díky jeho hudbě se máme i my líp. EP Slaine is dead by mělo na pulty přistát ještě letos. Tracklist je také známy, půjde o 8 stop a pár zajímavých hostů. Fanoušci budou hodovat.

01. Slaine Is Dead (Intro)
02. Slaine Is Dead
03. Nobody Prays For Me ft. Demrick
04. Pusher
05. Just The Way You Are ft. Termanology
06. Knocked Down ft. Rite Hook
07. Legendary ft. Ill Bill, Vinnie Paz & Jared Evan
08. Coming Home

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná