Skvělý track věnoval naléhavý Paulie Garand skvělému architektovi

Obhájce mistrovského titulu neměl dobrý podzim, Paulie Garand ale ukázal, že nefandí pouze v době, kdy jsou Štajner a spol. první a s nízkými návštěvami bojující severočeský klub podporuje i za horších časů, které Slovan zastihly v tabulce proklatě nízko.

Na desce v "Hlavní roli" řadím "Pavučinu lží" (ft. Jakub Děkan), kterou si člen Ty Nikdy produkoval sám a jejíž původní verze byla kvůli klipu č. 4 po refrénu mírně instrumentálně rozšířena, hodně vysoko. Momentálně si vybavuji pouze "Klid" a ji a žeru, když se "Mámin hodnej syn" věnuje rodnému městu, což dříve přineslo také mocně znějící věc "Liberec", kterou zhudebnil možná že nejlepší domácí beatmaker DTonate.
 
"Videoklip se natáčel v podstatě na dvou zásadních místech. První je kráter na Perštýně, kde byla vyhloubena jáma pro další supermarket, kde se ale nakonec nic nepostavilo a v centru města se tak naskytla hrůzná podívaná na obří, plotem obehnanou, díru k ničemu. Dalším místem je vrchol hory Ještěd, kde stojí Ještědský vysílač, nejvýznamnější dílo architekta Karla Hubáčka, jemuž patří tento song," ozřejmil Gaul záměr vzdát hold jednomu z nejvýznamnějších domácích architektů 20. století.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná