Škola lyriky od Homeboye Sandmana?

Vždycky byl tak trochu jiný a nikdy se nesnažil být centrem pozornosti mas. Homeboy Sandman si šlape svou cestu s jasným kurzem. Šíří odkaz, myšlenky a názor bez potřeby přílišné medializace. Vizuál, který posílá ven krátce po vydání společného EP Lice s AESOP Rockem, je však ještě výše.

Jen několik týdnů po vydání společného EP se člen stáje Stonesthrow znovu objevuje v našem hledáčku. Tentokrát sólově, což však síle ani kvalitě tohoto počinu nic neubírá.

O kvalitní hudební podmaz se postaral Hugo LX. Sandman si ulítá ve slovních hříčkách a pracuje s dvojím významem slov jak málokdo. Refrénem se nese: If I stop making art then I die. Nelze neslouhlasit, hudba v Homeboyově podání je skutečným uměním a potěší uši příznivců všech odnoží. Rap v nejčistší formě.

Kvalitě přidává i výborně zpracovaný, jednoduchý vizuál. Přikrývání pískovou dekou nebo růst kytek, když Sandman leží v zahrádce z dílny režiséra Pace Riverse, je výborným doplňkem ke skladbě plné atmosféry. Cokoliv Homeboy Sandman dělá,jeho jedinečný otisk. To je potřeba ocenit, jelikož originalita je dnes v rapu tak vzácným prvkem.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná