RUKAHORE_SHOP_BANNER

Shomi zadělává těsto na nový projekt a přináší ochutnávku

Jen málo raperů vládne mikrofonu na stage-i líp, než ti, kteří si prošli freestylovým nebem i peklem. Mezi tyto, dnes již pomalu vymírající typy se řadí i bratislavský rodák Shomi. Pán profesor, jak se rád tituluje rapuje již od dob, kdy Zverina nebo Strapo sjížděli battly u slovenských kolegů z Art Attacku. A Shomi u těch battlů sám nechyběl. Nevěříš? Checkni archiv. Ale co dělá tenhle floutek v roce 2016? Mele mu tá huba pořád stejně?

V dnešní době, kdy rap plní spíše úlohu křoví, než-li zdroje informacií, a hraje i z nejnepravděpodobnějších míst, se kvalitní textařina cení ještě víc. Mezi množstvím hudby bez výpovědní hodnoty se texty s hlubším smyslem vyjímají jako diamanty v prachu.

Shomi se se svou textařinou dnes opravdu vytáhnul. Reální životní téma podané neotřelým způsobem s velice slušnou slovní zásobou. O beatu jako takovém nám Shomi prozradil jen tolik, že se jedná o zámořskou produkci. Finální doladění, nebo-li mastering si vzal na starosti Kenny Rough. A výsledný produkt má odpovídající kvalitu. Nenucená flow s hromadou odkazů a slovních hříček funguje v kombinaci s poněkud abstraktním beatem naprosto skvěle.

A bonus? Jasný, že bude. A bude to album. A to ne ledajaké. Shomi slibuje našlapanou placku s dostatkem hvězdných hostů. Ponese název Gembler. S čím vším tento bratislavský profesor gembluje, nevíme. Ale rozhodně se umí dobře pohrát s beatem i slovem.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná