Sharkass má první věc, s kterou se může prezentovat i mimo základní školy

Jen málo těch, kteří se rozhodnou jít se svým umem v rámci některých z hiphopových elementů do některé z provařených talentových show, mělo takový potenciál jako Sharkass. Ta zazářila po boku s oproti ní podprůměrným freestylerem Reppym v minulém ročníku a dostala tak freestyl rap mezi širší veřejnost. Její vystoupení v Talentu nebylo ostudou a všichni čekali,že o Sharkass uslyšíme skoro často jako Rytmusovi. Z nějakých důvodů se tak nestalo a Sharkass veškerý potenciál, který se jí v rámci účinkování na československých obrazovkách dostal, pohřbila.

Sharkass je ještěn v kategorii teens a na své tvorbě maká už několik let. Byli bychom blázni, kdybychom od náctileté slečny očekávali obrovské bonmoty a moudra, která se stanou pokladem české hip hopové historie. V současnosti nejaktivnější česká raperka ( konstatování je víc než smutné) víc než často sklouzává k pubertálním tématům jako nešťastná láska, drogy a alkohol ničí naše duše atd. To jistě zaujme její vrstevníky, avšak nám starším ročníkům její videoklipy dosud vykouzlily spíš úsměšný pošklebek na tváři, jak tomu je třeba u tracku Nevrátím.

Teď to však vypadá, že se pro Sharkass blýská na lepší časy. Tvorbu nového klipu k singlu Romeo a Julie si vzali pod palec profíci z Media Group Atherma a ušili raperce video hodné minimálně shlédnutí. Téma vypůjčené ze sheaksperovské klasiky si vyžádalo i obrazové ztvárnění z divadelního prostředí. Tento klip režírovaný Petrem Freyem je dle mého osobního pohledu konečně něčím, čím se může Sharkass plnohodnotně představit. V mojí diskografii tenhle track asi sice neskončí, ale neurazí mě, když tenhle videoklip uvidím na některé z hudebních stanic. Doufejme, že si tedy i do budoucna nechá Sharkass poradit od zkušenějších. Sharkass je, ať se vám to líbí nebo ne, talentem od přírody a svými skillz strčí hravě do kapsy většinu vrstevníků opačného pohlaví.To nejlepší má tahle holka z Prahy určitě ještě před sebou a záleží jen na jejím uvážení, kam se vydá. Tohle by byla rozhodně ta lepší z možností... Pokud chcete vědět, co se kolem české raperky děje, přidejte sek jejím facebook stránkám.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná