Sháníš beaty? Smečka z Unbeatable se hlásí o slovo

Seznámení se s instrumentálním projektem Unbeatable dává vzpomenout na staré časy rapbeats.cz, kdy mohli posluchači s tvůrčími ambicemi sehnat podklady pro své sloky od více či méně provařených producentů za více či méně lidové ceny. Nedá se říct, že by nabídka bubnů úpadkem stránek klesla, rozhodně ale neopadnul zájem začínajících autorů.

 
Unbeatable crew zatím postrádá ve svém mančaftu známější tváře, na druhou stranu je sympatické, že jeho členové vědí, jak vysoká je židle, na které sedí a kam s ní chtějí pohnout. V základu funguje způsob, kterým si mohou začínající tvůrci obstarat beaty, podobně jako starší rapbeats.cz.
 
Na stránkách Unbeatable si máte možnost vybrat instrumentál z portfolia vybraných producentů. Vzhledem k tomu, že tuzemské nahrávky dopadají často mizerně nejen po tvůrčí ale i technické stránce, jedná se o vhodnou volbu pro ty, kteří v začátcích nedisponují dostatečným zázemím.
 
A protože je po uhnízdění se na tržišti také potřeba něčím vyplnit výkladní skříň, posílá Unbeatable 2ojka ve složení Stewe a Blaaazin videosingl "Za hlavu", jehož geniálně naléhavý buben produkoval mělnický Jekyll ve spolupráci s kytaristou Mathewem McCoyem. První sloka pak patří pražskému Avistovi. Nezmínit nelze ani tradičně kvalitní vizuál Rashida Fidratoviche Garipova.
 
 
Zdroje: youtube.com, unbeatable.cz

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná