RUKAHORE_SHOP_BANNER

Seznamte se s Neznámym Interpretem

Banská Bystrica, město v srdci Slovenska. Kromě přírodních a architektonických krás obsahuje i temnější stránky a klasické sídliště, které jsou plné příběhů a talentů. Krok Spet je lokálním rapovým tělesem, které se do širšího povědomí dostalo až v roce 2013, svým debutem Poďme. Za poslední dva roky došlo k hodně změnám a někdo by nevěřil, že další skladba uzře světlo světa.

Když Boco Benjamen ohlásil svůj přestup do stáje Gramo Rokkaz, nikdo nečekal, že se Krok Spet ještě vrátí ke slovu. Milan Jagerčík a.k.a. Neznámy Interpret se však nevzdal a šel dál i přes těžké situace po odchodu zbylých členů. Má však svoje plány a nehodlá od nich upustit. Na letošním The Legits Blast festivalu kromě Krok Spet vystoupila i americká legenda M.O.P., s kterou domluvil následně session ve svém studiu, počas kterého se povedlo oslovit producenty z labelů Spirit Music a TyNikdy. Beaty poslali Grimaso, Fatte a Billy Hollywood. Všechny beaty se velikánům líbili a k rapování si Neznámy Interpret zvolil právě Grimasův beat.

M.O.P. byli z rapu tak nadšeni, si KayTee točila celou accapelu na mobil. Posléze se Krok Spet rozhodli, že video zašlou Grimasovi, který ochotně přivolil k nahrávání do jeho beatu. A tak vzniká one take video ze studia, kde Neznámy Interpret odrapuje technickou chuťovku, která potěší ucho každého fajnšmekra.

Tohoto počinu si nemohl nevšimnout ani kapitán labelu TNKD, Idea, který se rozhodnul nabídnout pomocnou ruku a možnost promování přes youtube kanál a sociální sítě svého labelu. O tom, jestli je toto gesto předzvěstí budoucí užší spolupráce, je zatím brzo hovořit. Krok Spet mezitím stihli založit s.r.o. a prozatím zůstávají jako samostatné těleso.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná