Šest let po Cats & Dogs? Evidence hlavně produkoval. Jeho třetí album je za dveřmi

Evidence patří k těm vzácným výjimkám ze zámoří, jež se vrací možná častěji do ČR, než do studia. Od jeho posledního (a skvělého) LP Cats & Dogs dělí fans šest let. Ne, že by Mr. Slow Flow v posledních letech vyspával. Ale budete se mnou nejspíš souhlasit, když řeknu, že Evidence dělá tím, kým je, hlavně jeho hlas a flow, v druhé řadě pak jeho beaty.

 
Evidence zejména v posledních dvou letech rozhodně neodpočíval. Zatímco dříve jsme ho mohli slyšet z 95 % za mikrofonem a jeho beaty byla spíš raritní záležitost, minimálně v roce 2017 tomu bylo přesně opačně. Weatherman produkoval Madchildovi LP Darkest Hour a nedávno jsme se zmínili o Defariho studiovém návratu Rare Poise, jenž také posvětil svými bubny člen Dilated Peoples. V rohu se krčí jen povedený videosingl Throw It All Away z letošního dubna.
 
 
Živnou půdu pro své nové album si Evidence v tomhle roce připravil svědomitě. Následovník jeho LP Cats & Dogs z roku 2011 ponese název Weather Or Not a měl by k nám dorazit na začátku příštího roku. Do studia se Mr. Slow Flow zavřel s hosty jako Slug, Defari, Jonwayne, Krondon, Catero, Mach Hommey, Rapsody a nechybí samozřejmě parťáci z domácí stáje Dilated Peoples.
 
 
Pro zkrácení čekání nabízí Weatherman videoklip ke skladbě Jim Dean, jenž režíroval Jason Goldwatch a instrumentálně je pod tímhle kouskem podepsán Nottz. Spuštěny byly taktéž předobjednávky alba.
 
Release alba Evidence - Weather or Not je očekáván 26. ledna. Tracklist a cover kontrolujte pod článkem.
 
Tracklist:
“The Factory”
“Throw It All Away”
“Powder Cocaine” f. Slug & Catero
“Jim Dean”
“Weather or Not”
“Moving Too Fast” f. Catero
“Runners” f. Defari
“Bad Publicity” f. Krondon
“Rain Drops”
“Sell Me This Pen” f. Alchemist & Mach Hommy
“Love Is a Funny Thing” f. Styles P, Rapsody & Khrysis
“10,000 Hours”
“What I Need”
“To Make a Long Story Longer” f. Jonwayne
“Wonderful World” f. Rakaa
“By My Side Too"
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná