Separ k chystané desce DMS: Už nás to nebavilo, tak jsme dali název podle roku vydání

Naši východní sousedi opět hláskují ďábelskou zkratku jménem DMS. Zatím sice tiše, ale bez přestání opakují datum 14. prosince, kdy dorazí nové album "MMXV", o které si fanoušci dočasně spící sestavy dlouho psali. Uvidíme, jestli je internet dost mocný i mezi poměrně dravou slovenskou konkurencí - DMS zatím přistupují k propagaci nového nosiče bez obvyklého promotérského odéru.

 
Dame, Separ a Smart berou promo CD "MMXV" tak jako svojí tvorbu samotnou - bez zbytečných keců a přitom s nevymáchanou tlamou. Žádné tiskové zprávy, ani tisíc flayerů. Ani Separ se na svém facebookovém profilu netajil tím, že podtitul neskýtá žádné velké jinotaje. "Ze sme nevedeli vymyslet nic lepsie lebo si nechceme davat nazov albumu jak seci - podla titulnej skladby," odpověděl Monsignor na dotaz fanouška, jak vznikl název "MMXV", na svém facebookovém profilu. "Uz nas to nebavilo.. Tak sme dali nazov podla roku vydania.. Jak uplny jebeckovia.." dodal.
 
Spuštění předprodeje nového CD DMS tak zatím probíhá vzhledem k výtečnosti autorů nezvykle tiše. Minimalistický je také cover desky, který si můžete prohlédnout níže. Celý ten mámvpičismus skoro připomíná promo desky "Navždy", kterou vydávali těsně před vánočními svátky v roce 2013 Kontrafakt. Díky bohu, tracklist představuje mnohem zajímavější čtení. Bouřlivá slovenská formace nabídne osmnáct nových skladeb, ve kterých se coby hosté objeví Vladimir 518, Pil C, Minimo, LUZA, StrapoTina.
 
Osmnáctka skladeb (DMS hovoří na svém facebooku o rovné dvacítce) zatím vypadá a díky prvnímu videoklipu také zní hlavně jako pozvánka do klubu. Čerstvý vizuál k úvodnímu "Intru" pořídil Michal Nemtuda, přičemž DMS si do záběru vypůjčili nejeden raritní kabát. 
 
Album "DMS - MMXV" vychází 14. prosince a máte možnost si jej předobjednat na eshopu rukahore.sk.
 
 
01. Intro
02. Je to len rap
03. Šetko to hráme
04. Už mám dosť feat. Vladimír518
05. Ďalšia špina
06. Sedlaxi
07. Názov skladby
08. Idem C feat. Pil C
09. Chlap vs chlapec / Musíš sám
10. T.L.A.K feat. Tina
11. Dve strany feat Tina
12. Nechceš to pochopiť
13. Prepáč feat. Minimo
14. Čo nám dali
15. Nechaj ma feat. LUZA / Slnko stoj
16. Bude to tak
17. Každý ju pozná feat. Strapo
18. Outro
 
 
Zdroje: facebook.com, youtube.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná