Sedm let za pět minut? Almovo album "Foscoismus" se dočká pokračování

Nejproduktivnější člen dvojice MAAT vydal své první sólo "Foscoismus" v roce 2008. Tehdy ještě platili Fosco s LDm tak trochu za bažanty, kteří lákali posluchače hlavně na zajímavé hosty. Uběhlo sedm let a Fosco Alma si konečně může odpovědět na otázku vyřčenou již tehdy vyřčenou v tracku "Změní nás to?". Není to jen vlastní label a značka oblečení, k čemu se MAAT dopracovali.

 
Následující čtyři měsíce totiž budou patřit opět především Foscovi, jenž maká na pokračování "Foscoismus 2" a vyjít by mělo 26. září. Konkrétně v den autorových šestadvacátých narozenin, takže Alma v sílu čísel evidentně věří. „Dávám si s tim albem úplně hodinářskou práci, aby každej detail byl přesně na svym místě. Chci na to bejt hrdej i za 10 let," píše se v tiskové zprávě.
 
A protože je potřeba celé tažení řádně zahájit, nahodil Blakkwood rider první videosingl s názvem "5 minut", v němž se jako host objevila Sharlota a režii včetně posprodukce obstaral Jakub Stelzer. Kromě patřičně vytuněného foscomobilu a blakkwood vlajek se ve videoklipu objevila též taneční skupina Spider Dance Company. Jako úvodní represent dobrá práce. Uvidíme, nakolik se intepretovi vyplatí sázka na easy kytarový riff. Přestože ale i sám Fosco přiznává inspiraci Marshallem Mathersem, ptám se, je opravdu nutný to dělat tak strašně okatě?
 
 
Zdroj: tisková zpráva; zdroj obrázku: youtube.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná