Sax přináší první poutač na své další sólo ze skalního města v Adršpachu. Jak mu jde jízda na koni?

Jméno Saxe není tuzemskému uchu nutné dlouze představovat, neboť za ty roky na scéně toho má na svém kontě již více než mnoho. Člen pražského uskupení Inside Kru, které v minulém roce vykrystalizovalo v regulérní živý band Bordel, se rozhodl v roce 2017 zacílit na konzumenty opět sám za sebe a dát tak přednost sólu před hojně skloňovaným oživením MVP.

Regie bude muset čekat, ale rozhodně si neukouše nehty nudou, neboť v první polovině tohoto roku také vydal své v pořadí druhé sólo, takže o koncerty a poptávku po své tvorbě nouzi nemá. Sax v minulém roce vydal několik šuplíkových skladeb, kterými připomněl, že i po letech v rapu má stále co říct a chuť prezentovat své myšlenky.

V říjnu tohoto roku by měla být jeho nová deska hotová a brzy se dozvíme i více o jejím obsahu. Zatím nám musí stačit samotný název a první singl „Ráj“, který se dočkal vizuálního zpracování ve skalním městečku ve východních Čechách. Adršpašské skály jsou hojně využívány i režiséry celovečerních filmů, o čemž jsme se již v minulosti několikrát přesvědčili. Jak tato malebná krajina sedla Saxovi, který vám také ukáže, jak zvládla jízdu v sedle?

„Ráj je první singl z mého sólo alba Sax ve městě. Videoklip k němu natáčeli kluci z Redlooks a při náročném natáčení odvedli skvělou práci, za což jim patří velký dík, stejně jako všem dalším, kteří se na realizaci podíleli. Album je naplánováno na říjen 2017 a bližší informace k němu a hostům budou zveřejněny spolu s dalším singlem,“ dodává Sax, jehož první ochutnávku si můžete pořídit na iTunes.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná