RUKAHORE_SHOP_BANNER

Řezník otvírá staré rány. Proč není kauza Mattoni v klidu pohřbena?

Není to zase až tak dávno, co nejedno tuzemské médium řešilo kauzu Řezníka spojenou s Českým Slavíkem. Král ZNK po zmanipulování nezalezl do kouta a s kapesníkem v ruce nevzlykal nad umělým neúspěchem, nýbrž vyrazil do boje, aby poukázal na zmanipulovanost těchto hudebních cen. Ani po čase jeho zášť neutichla a k druhému útoku ho vede ještě další důvod.

Jen v klipech Řezníka vás může obyčejná láhev Mattonky mlátit po hlavě a okrádat vaše peněženky. Jedná se jen o apel pohřbít tuhle soutěž konečně pod drn, nebo hlavní osobnosti českého horroru chce jednoduše své peníze? Věc se má trochu jinak, neboť Řezník poukazuje na další zvrhlost, která běžnému publiku uniká.

„Už je to 2 roky a Mattoni mi pořád dluží peníze za zpackanou soutěž - to je stará známá věc, ale teďka si chtěj udělat reklamu za peníze nás všech. Letos na podzim má přijít na obrazovky ČT novej seriál s názvem "Já, Mattoni", kterej má rozpočet neuvěřitelnejch 100 milionů Kč. Karlovarské minerální vody jsou minoritním koproducentem. To znamená, že Mattoni zasponzorovalo nějakou směšnou částku - třeba 25 milionů a zbytek se platí i z našich kapes, jelikož jde o veřejnoprávní televizi. Mattoni si tak za asistence České televize prasácky zařídilo nevídanou reklamu, kterou nás teď hodlá každou sobotu nebo neděli v hlavním vysílacím čase terorizovat,“ nechodí Řezník v novém klipu hned v úvodu kolem horké kaše a rovnou střílí na srdce podstaty.

„Myslím, že v Čechách je spousta zajímavějších osobností, který by si takovejhle prostor zasloužily daleko víc než nějakej přivandrovalej Ital. Následující videoklip je čistě mym osobnim pohledem na věc, jedná se pouze o umělecké ztvárnění problému a ne všechny uvedené údaje odpovídají realitě - buď proto, že se mi nepodařilo je zjistit, nebo proto, že se jedná o recesi. Všechny situace jsou sehrané, v klipu účinkují pouze herci a jakákoliv podobnost se skutečnými žijícími / mrtvými osobami či událostmi je čistě náhodná,“ poukazuje Řezník na fakt, že se snaží přijít velrybě na stoličku, která je zatím zastřena jakýmsi tajemstvím.

Radikální klip nabízí poukázání na jistý problém a autor po svém opět nabízí porci nevraživého pojetí, které se jistě nedočká vlažného přijetí. „Nasralo mě, že se za peníze veřejnej poplatníků točí velkorozpočtovej seriál, kterej propaguje soukromou firmu a nikomu to nepřijde divný, tak sem se rozhodnul na to upozornit po svym. Doufám, že se o tom bude mluvit, protože je to jak průser matonky, tak i český televize. Nechápu, že to tam prošlo,“ dodává Řezník, kterého by za jeho prostořekost mohla čekat další žaloba. Budoucí dny ukážou, jak pokračování skladby „Pořád jenom hate“ bude kousat. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná