Řezník o novém klipu: Chtěl sem udělat hymnu pro všechny paksichty

Dlouho bublalo vše pod pokličkou. Dán byl jen termín vydání, který se i tak lehce posunul, ale hvězdného hosta držel Řezník v atomovém krytu, aby nebyl do poslední chvíle prozrazen. Tedy vlastně ne až tak docela, neboť ho ve dvou případech pustil mezi české posluchače, aby sám zabékal svůj repertoár. Nyní již víme opět z první ruky, kdy první nosič letošního roku ze stáje ZNK vyjde, jaký motiv má cover i celá deska, kolik tracků a jaké přizvané obsahuje a jako bonus přikládáme i první singl, který se dočkal i okamžitého vizuálního zpracování.

Trvalo to dva roky, ale zato bylo rychlejší než-li další placka Sodomy Gomory. Na tu si ještě zhruba půl roku počkáme, ale ten čas si můžeme zpříjemnit další porcí nenávistného zla, které se dle slov autora navrací ke kořenům. „Poslouchal sem svoje starší desky „Hudba, u který se chcípá“ a „Vzestup zla“ a chtěl sem se vrátit k týhle nenávistný atmosféře - zase udělat takovou osobnější věc,“ komentuje svůj záměr Řezník.

Nová dlouhohrajka nese název „Říše za zrcadlem“ a obsahuje celkem 15 skladeb. Mezi hosty se objevuje hvězdné jméno z daleké Kanady, kterým je člen Swollen Members alias Madchild. Zrovna tuto instrumentálku ke zvučné spolupráci má na svědomí věhlasný tým Snowgoons. Kromě nich lze zaslechnout beaty od Podojkrávy, PhoeniCZe, Mortema, Come4Youe či Freezera. Účast potvrdila i živá kapela  Undead Orchersta a bylo by divné, kdyby přítomný nebyl i DeSade.

Album vyrazí do vašich schránek již 28. dubna a je ho možné předobjednat v několika verzích, které můžeš prostudovat na shopu ZNK. Hned následující měsíc, konkrétně 7. května, proběhne v pražském klubu Strom křest, který bude opět plný tradičních hostů. Důležité je také vzpomenout zajímavý cover, který vytvořil Arbe. Co zajímavého si pro fanoušky tuzemského horrorcoru připravil tentokrát? „Vymysleli sme koncept „Říše za zrcadlem“, kde součástí packu je i taková zrcadlovitá ošatka, díky který si můžeš přečíst nějaký informace v bookletu, který sou zrcadlově obrácený. Arbe odvedl klasicky skvělou práci,“ prozrazuje vládce stáje ZNK.

Prvního krkavce kroužícího kolem této mršiny ztělesňuje videoklip ke skladbě „Šerednej zmrd“, kde se autor objevuje poprvé bez masky. Někteří fanoušci tak budou moci prvně spatřit svého oblíbeného umělce tak, jak ho je možné vidět v ulicích Žižkova. „Je to taková oslava ošklivosti. Krásný lidi to maj v životě jednoduchý - každej se  snima chce bavit, i když maj v hlavách nasráno. Hnusnej člověk si musí svoje místo vybojovat. Chtěl sem udělat hymnu pro všechny paksichty,“ prohlásil Řezník o svém prvním klipu z nového alba, který realizoval Kunes a za kameru se postavil Tomáš Šťastný.

Tracklist:

01. Říše Za Zrcadlem
02. Zplozenej Peklem
03. We´re Gonna Fuck You Up feat. Madchild (prod. Snowgoons)
04. Šerednej Zmrd
05. Už Nechcí Žít Na Týhle Planetě
06. Nesnášim Všechno pt. 2
07. Trendy Zmrdi feat. Undead Orchersta
08. Všechny Zabít
09. Pan Au
10. Žádnej Cíl
11. S!CKSHYT
12. Nejsem Dobrej Společník
13. Tisíc Mil feat. DeSade
14. Nirvana
15. Už ani nevim...
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná