Řezník má na svém kontě další film. Jakých morbidností se nám dostalo?

Dobří holubi se vracejí, aneb co dělal Řezník poslední měsíce ve svém rodném Rumburku? Nejezdil tam jen za příbuznými, neboť s kamerou v ruce točil svůj další film, který volně navazuje na předchozí snímky „Život není krásný“ a „Jehovova pomsta“. Martin Pohl opět dokázal, že mu to jde skvěle nejen za mikrofonem, ale i za přístrojem tvořícím věčný obraz.

Nový snímek má stopáž dlouhou 38 minut a nese název „Máma má raka“. Opravdu se přiznám, že netuším, nakolik dokáže toto dílo zaujmout klasického filmového labužníka, neboť je protkáno morbidním humorem a zvrácenostmi, které moc dobře známe od Řezníka i z jeho hudební tvorby. U některých scén si možná v krku vzpomenete na svůj oběd z poledne, ale někde se i pěkně pobavíte, pokud vám nadsázka není cizí.

A co o svém snímku řekl samotný autor? „Film sme připravovali asi rok, i když scénář sem měl v šuplíku přes 4 roky. Poprvý se mělo natáčet zhruba 3 roky zpátky, ale den před natáčením zavřeli hlavního hrdinu do blázince (ten stejný herec hraje Kamila i teď) a kameramana odvezli do nemocnice s prasklým vředem. Museli sme to celý odložit a popravdě sem se na to chtěl už vysrat, ale začátkem loňskýho léta sem scénář trochu doupravil a oslovil herce. Všichni byli pro. Nakonec sem se rozhodnul si to celý zase natočit sám, aby to mělo řádně špinavej feeling předchozích snímků,“ prohlásil Řezník. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná