Reuben Vincent. Seznamte se s novým koněm 9th Wondera

9th Wonder se v minulosti ujal několika nadaných jmen, přičemž žádné v nich se díky Jamla Records ve světě hip hopu jen tak neztratilo. Letos přibyl do týmu jeho vyvolených Reuben Vincent. Ač teenager, disponuje tenhle mladík talentem, jenž bude nepochybně v nadcházejících letech slyšet i mimo základnu Jamla Records.

 
Při schopnostech, jimiž tenhle pionýr disponuje, se skoro nechce věřit, že Reubenovi je teprve šestnáct let a už stihnul stanout na Jamla Records pod křídly 9th Wondera. Rodák z města Charlotte vydal svůj první mixtape IDOL.escent, když mu bylo třináct let. Jednou z prvních "větších" nahrávek, na nichž ho mohli posluchači zaregistrovat, byl track The Shutters z alba Brighter Daze, kterou v roce 2015 vydali Murs a 9th Wonder. Právě v této době si produkující držitel ocenění Grammy Vincenta všiml a v roce 2016 se již mladý Reuben hlásil u Jamla Records.
 
 
Hiphopovému publiku se momentálně představuje hlavně prostřednictvím svého videoklipu BB Guns, v němž hovoří o svém dospívání. Vincent předvádí, jak si dokáže poradit s produkcí ze staré i současné školy. Zatímco v první polovině demonstruje své rapové a v refrénu částečně i pěvecké schopnosti, ve druhé části uslyšíte pár řádků s esencí novější školy.
 
 
Videoklip BB Guns byl však jenom předkrm před jeho debutovým albem Meyer's Park, jež právě vychází. Produkčně se na něm podíleli The Soul Council, 9th Wonder, Khrysis, Vohnbeatz, Matt Mason a Big Chris. Naopak výkon za mikrofonem utáhl šestnáctiletý debutant Jamla Records bez pomoci hostů. 
 
Nahrávka je zvukově konzistentní a větší částí stopáže se nese příjemný devadesátkový odér, jenž oceníte u kousků jako Chains On Me,6 A.M., Kinfolk či titulní Meyer's Park s Wonderovou produkcí. Vincentovy řádky umí provokovat k zamyšlení a jejich morální apel se navíc hodí do repertoáru Jamla Records. Ve skladbách jako Walk This Way, znovu neuvěříte, že tomuhle klukovi je teprve šestnáct let, což naopak v kousku Teen Spirit zvládne zůročit jako téma.
 
Pokud jste měli rádi začátky Joeyho Badasse, album Meyer's Park si určitě oblíbíte. Jsem zvědav, kam bude v budoucnu směřovat. Mládí je zřejmě zatím největší devizou, jíž si Reuben drží. Na Meyer's Park je ostatně jedním z často opakovaných motivů. I na svém twitteru má v popisu uvedeno: Všechno, co potřebuju, je mládí a bůh.
 
Album Reuben Vincent - Meyer's Park právě vychází.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná