Rest o Paulie Garandovi: Umí pracovat s lidma jako málodo, poslouchají ho na slovo

Již nějaké to pondělí platí všude na světě jedno pravidlo: Když jste veřejně známá osobnost, vznikají o vás také dokumenty. Své o tom ví například jeden z největších fanoušků zesnulého Maca Millera Paulie Garand, jehož videografii zdobí hned dva kousky.

Po "Kotvim tam, kde mám", který je starý zhruba dva a čtvrt roku, se nyní prodral na povrch o něco kratší "Domov na stagi" a také v tomto případě ho režíroval Jakub Spousta.
 
"Krátký dokument mapuje etapu koncertního života Paulieho Garanda a zachycuje kruh nejbližších lidí, kterými se v kariéře obklopuje. Domov na stagi je další díl z mozaiky kroků vpřed," zaznělo v avízu vydavatelství Ty Nikdy.
 
K Donu Garandinovi se v tomto případě vyjádří Idea, Dj Fatte, Roseck, Mc Gey nebo Rest, jenž svého dlouholetého spolupracovníka označil za "někoho, kdo na koncertech umí pracovat s lidmií jako málokdo a fanoušci ho poslouchají na slovo". Jestli tohle není známka a potvrzení statusu mistra ceremonie, pak už co tedy?
 
Koncertně ostříleného mámina hodného syna pochválila také Lenny, jež už ho doprovodila v několika skladbách včetně "Re-generace", "Hladiny" či "Bez pout". "Pro mě je básníkem v tělew rappera. Má krásný verše a oslovuje to i mě. Klobouk dolů," připomněla jeho minulost v Básnících před mikrofonem partnerka Marpa.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná