RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rest je jako Orion s Vladimírem, i on chce jenom čistej život, víc nic

Náš člověk Restovski, jenž dělá "celý život jen true shit boombap", možná v souvislosti se svou třetí řadovou desku vytvořil světový rekord. O co jde? Singly z ní už totiž mezi tuzemský hiphopový lid vypouští tři roky - Grizzlyho "Čas hulit" vyšel v roce 2016, "Ideovo "Víc klidu" v roce 2017 a Wichův "Kredit" v roce 2018.

Na čtyřletku však nedojde, nebojte. Restova domovina Ty Nikdy totiž zveřejnila přesné datum příchodu a na "Premiéru" a "Střepy" navazující "Restart" si hoví na termínu pátek 20. dubna (předobjednávky budou spuštěny o dva týdny dříve).
 
Jak už prozradily všechny tři singly, někdejší trofejemi ověnčený prvotřídní freestyler upustil od instrumentálního monopolu Dje Fattea a napojil se na více producentů. S výše zmíněným Djem Wichem, který vyladil "Kredit" nejen produkcí, ale také scratchem, už se potkává poněkolikáte - v jeho podkladu už byl k zastižení v rámci obřího česko-slovenského remixu "Grizzly", slyšet ho bylo možno i v "Robíš si srandu?!" od Tono Suchoty a "Žrádlo" z "Veni, Vidi, Wich" zná každý.
 
A když už zapojen Máňa, jedna z Restových citací "chceme jenom čistej život, víc nic" je docela na místě. Proč? Na "Repertoáru" totiž produkoval věc "Úplnej klid" s Davidem Čokoládou a onu hlášku začínající "bez nosu nahoru.." v ní vyřkli jak Vladimir, tak Orion. Slova Papa Oriho navíc autor "Time Is Now" či "The Golden Touch" cutoval i o rok později v hitu "My tři".
 

Rest slibuje na letošek restart kariéry. Nejdospělejší text svého života nahrál do Ideova beatu

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná