RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rap nikdy nespí. Dnes přinášíme švédskou female emcee.

Každý den všechny redakční kanály zaplavují zprávy od začínajících umělců se snahou se zviditelnit. Málokdy je však v nabídce něco, nebo někdo, kdo vás zaujme na první poslech natolik, že i přes časovou vytíženost máte ambici si o jeho tvorbu podělit. Takovým případem je švédská female emcee Rahimic, která nám nabídla svou první anglickou skladbu.

Že Švédsko je zemí, kde o kvalitní rap není nouze dokazují ve světovém měřítku jména jako Looptroop Rockers nebo The Movits. Čilá a pestrobarevná je však i undergroundová scéna, kde můžeme najít nejeden talent. Jedním z těchto talentů je i devatenáctiletá MC a zpěvačka Rahimic. Primárně se soustřeďuje na zpěv a rap v rodné švédštině, skladbu Bigger Picture však nahrála anglicky.

Jestli jde o rytmiku a flow v rapu, nebo čistotu a výšky zpěvu, Rahimic má co nabídnout. Chytlavá melodie a text refrénu nutí si skladbu pozpěvovat již po prvním poslechu. Textově výborně zvládnuté téma vztahů a problému v nich ukazuje, že mladá švédka nemá problém popisovat skutečnost velice přesně. O kvalitní a procítěný beat se postaral producent jménem mrcs. Kvalitní od příběhu až po jednoduché, avšak trefné video. Je tedy víc než pravděpodobné, že o mladé Rahimic budeme ještě slyšet.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná