První známka z Pouliční Ekonomické 3?

Nepřešel snad ani měsíc od neočekáváného mixtape Sergeie Barracudy 713, který se vyprodal během noci. Ostravský plamenomet však nehodlá polevit a vedle ohlášené Tour k desátému výročí fungování AK přihazuje i ochutnávku z Pouliční Ekonomické Tři. Chystá Sergei návrat špinavého uličního rapu?

Odpovědí na mou otázku v perexu tohoto článku můžou dle skladby V Zóně být klidně dvě písmena. Ne. Avšak manažment AK tvrdí, že se jedná o odlehčenou skladbu z alba, takže všechny naděje, že se dočkáme špinavé ostravské reality ještě nejsou pohřbeny. Dovolená se zřejmě klukům z AK líbila, jelikož se rozhodli v rámci ní pořídit i vizuál, který šéfuje Romeo. Videoklip má skvělou atmosféru a produkci - je vidět, že AK se nebojí investovat do kvality své produkce.

O beat se postaral Dinero Gotti. Sergeiův zpěv v refrénu a nekonečné opakování Jejejej však celou skladbu degraduje na jakousi parodií svého předešlého já. Textově však zůstává na své standardní úrovni a skladba čpí jemu typickými punchlines.

Pouliční Ekonomická vol. 3 zatím hlásí rok vydání 2018 - více detailů ostravská partička zatím říct nechce. Nechme se tedy překvapit.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná