První slovenský animovaný film na spadnutí?

Lokal TV je již etablovanou značkou animované zábavy od našich sousedů. Jestli jde o vyfešákovaného Ryťmause, nebo přiblblého Ega, každý jistě má svou oblíbenou postavu. Dlouhá prodleva mezi posledním dílem seriálu a dnešním dnem držela nejednoho fanouška v nejistotě. Brzo se však již dočkáme i delší, než několika minutové zábavy od studia In Out. Dámy a pánové, přichází Lokal Filmis!

Vydání upoutávky předcházeli události, které rozvířili na sociálních sítích diskuzi, zda k dodělávce filmu vůbec dojde. Po třech teaserech se objevilo na stránkách Lokal TV video, kde autoři tvrdí, že došli peníze a žádají fanoušky o pomoc. A fanoušci se zachovali na lokální poměry typicky, tudíž se nevybralo téměř nic. I skrze komplikace se však povedlo projekt dokončit a vy dnes můžete shlédnout oficiální trailer.

Již během dvouminutového traileru je jasné, že hláškovat se bude ve velkém. Pišta Lakatoš prezidentem? Slovensko nejlukrativnější zemí světa? A to je jen špička ledovce, tvůrci slibují celovečerní zážitek, u kterého nebude chybět ani Moloch, Ryťmaus, Ego atd. Filmis by se na obrazovky slovenských kin měl dostat již 18. června 2015 a trvat plných 78 minut.

Pišta si zasoupeří o post prezidenta Slovenské republiky překvapivě né se Zverinou, ale s Ryťmausem a díky pitné vodě se Slovensko stane velmocí a vyhledávanou krajinou. Ďábel Moloch má však své plány...

Zatím není jasné, zda bude film promítan i v ČR, avšak produkce Lokal TV se nechala na jejich fanpage slyšet, že se o to snaží.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná