Pouličný Autor Tónov dokončuje vlastní studio a desku s hosty jako Separ, Rytmus či Kali

Pouličný Autor Tónov je jedním z těch, kteří si v posledních letech prošli svými pěti minutami slávy. Hostoval na slušné řádce nosičů a to nejen se jmény, jež se na naší mapě těší stálé pozornosti. Jestli se mu podaří přetavit pět minut slávy na hodiny, dny a roky, si posluchači ověří 6. prosince, kdy dorazí jeho album 3.U.M.F.

 
P.A.T. vděčí za pozornost publika nejen hostovačkám s Rytmusem nebo DJem Wichem. Jeho přímočeré texty pracují s jednoduchostí a léty prověřenými recepty, emoce ale budí hlavně jeho obratné frázování. Někdo ho nazývá kopírkou Rytmuse, jiní k němu vzhlížejí coby k nové stálici na Slovensku.
 
V poslední době se Pouličný Autor Tónov, podobně jako shodou okolností též debutující Dame, proplétal kabely a zakopával o hardware, když dával dohromady své vlastní studio. Příležitost tak od P.A.T.a dostane v budoucnu hlavně tvořící část fanoušků, jelikož autor nabídl své služby dřív, než měl vůbec rozmyšlený název studia.
 
 
Ještě větší prioritu ale mělo jeho chystané album, které nese podtitul 3.U.M.F.. P.A.T.ův chystaný debut počítá s devatenácti audio zářezy, jež podpořili coby hosté Rytmus, Separ, Kali, Laris Diam, Palermo, Tomáš Botló a další. Nemalou část LP 3.U.M.F. si produkoval Pouličný Autor sám, připojili se také DJ Wich, Bane, JL a Underrate.
 
Chystanou nahrávku propaguje rodák ze slovenského města Šaľa zatím dvěma videoklipy, jež vydal krátce po sobě. Prvním je video k titulnímu bangeru 3.U.M.F. Nyní následuje druhý, melancholický videosingl Celý život hral som v noci, kde se s P.A.T.em na prkna, co znamenají svět, postavil Kali.
 
Album P.A.T. - 3.U.M.F. vychází 6. prosince. Tracklist a cover sledujte pod článkem.
 
 
Tracklist:
1. Intro (prod.underrate)
2. U.M.F
3. Pablo
4. Ples ft. Separ
5. Strácam ťa feat.Frenky
6. Čas
7. S klasse (prod.Bane)
8. Celý zivot hral som v noci feat.Kali
9. Objav roka feat MegaM (prod.dj wich)
10. Fake love
11. Neprispôsobivi feat. Rytmus
12. Diamanty feat Palermo
13. Pismená Ft Tomáš Botló
14. Samael (prod.JL)
15. Machiavelli
16. Smiali sa feat.Pater & Prince Marock
17. Sorry feat laris diam
18. Chcú sa ma dotknúť feat Rytmus
19. 1:30
 
 
Zdroje: rukahore.sk

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná