RUKAHORE_SHOP_BANNER

Posse tracků není nikdy dost - s čím přišli Fosco Alma, Refew, Michajlov, Tafrob a Dj Fatte?

Posse tracky, v nichž v drtivé většině případů dostáváme velkou porci punchlinů a reprezentu, tady byly, jsou a budou. Nejnověji tak můžeme díky vydavatelství Blakkwood Records potkat "pod jednou střechou" nejen Refewa s Fosco Almou, alé také brněnské reprezentanty Michajlova a Tafroba.

Striktní záležitost "Madafaka", jíž rozjíždí a za kterou udělal tečku skrečující Dj Fatte, produkoval člen MAAT, jenž se ze všech tuzemských tváří opravdu podobá Eminemovi nejvíce. A to ať už gesty a pohyby, nebo současnými zdviženými prostředníky, se kterými na nás Slim Shady koukal z Brava před patnácti dvacety lety.
 
Rekordman na zmiňování Tupaca Shakura Refew a Michajlov byli v poslední době aktivní průběžně, byť v případě druhého jmenovaného to nyní bude kvůli jeho pobytu za mřížemi slabší, nicméně Taf víří vody po nějaké době ticha a je to dobře, neboť je stokrát lepší osobitost a charakteristický hlas, než nějaký "Skrrr komparz", kteří mnohdy nejsou kopií někoho, ale kopií již vzniklé kopie.
 
P.S.: Taky jste si všimli tradice, jak začal autor "Katakomb" s Djem Opiou pravidelně končit své sloky anglickými hláškami? Stačí si vzpomneout na nedávný sólo singl "V noci nespím"...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná