RUKAHORE_SHOP_BANNER

Platinový producent Dame Grease nadále dokazuje, kdo je producentem těžkého kalibru

Co se tak může stát, když se DMXův dvorní beatmaker dá dohromady s legendou z Wu Tangu a jeho mladšími chráněnci? Je to solidní hip hopové dílo s atmosférou Nového Yorku a notnou dávkou soulu a funku, na kterém se všichni přítomní cítí jako delfíni na otevřeném moři.

Nový singl s vizuálem právě vyšel exkluzivně na World Star Hip Hop, který je spíše známý skandálními videi poskvrňujícími Hip Hop. Je to takové TMZ rapového průmyslu s vysokou sledovaností videí pro dospělé jako třeba pouliční rvačky, striptérkami vyžívajícími se v selfíčkách a dalších aktualitách, co s Hip Hopem mají opravdu velice málo společného. Je tudíž velké překvapení, že se tam dostane hudba tohoto typu.
 
 
Hlavními představiteli ve skladbě Eviction (vyhoštění; pozn. red.) jsou Joe Young z Německa a Hanz On, který byl velkou součástí posledního alba od Method Mana pod názvem Methlab. Joe Young je oficiálním velvyslancem Wu Wear Europe a člen Wu Tang Family již 10 let. Jeho předchozí album Invincible Armour bylo pozitivně přijato jak fanoušky, tak kritiky. Celé album je produkováno panem Greasem a hostují na něm například Inspectah Deck, Raekwon, Capadonna či Masta Killa. Největšího hosta však najdeme na skladbě Crack Babies a tím není nikdo jiný, než sám legendární Johnny Blaze.
 
 
Method Man začíná rok 2017 ve velké formě a na Eviction si přivedl speciálního hosta, který se má oběvit i na druhém pokračování Methlab ještě letos. Dave East si udělal jméno deseti mixtapy a jeho poslední Kairi Chanel vystoupal na 38. pozici Billboardu 200 a navíc i na 3. místo v kategorii Hip Hop Billboard. Ještě se tu na otočku oběvil Max B s krátkým zpívavým textem mezi Method Manem a Hanz On, jako příjemné přemostění mezi hosty a domácími.
 
Joe Young, Hanz On a Dame Grease spolu dokončují nové album Hometeam, na kterém se kromě Ticala objeví i Dave East, Fred the Godson a Rockness z Heltah Skeltah. Pokud je možno soudit podle diskografií a podle toho, co tu tihle seržanti pod dohledem generála Method Mana dokázali se svými texty a flow, tak se můžeme těšit na porci výborného rapového vývaru. Na druhou stranu od videa nečekejte nic převratného. Je jednoduché, ale dobře sestříhané a každý raper tu má svoje vlastní drsné pozadí, které dodává na syrovosti.
 
Fau

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná