Platinový Nature maká se SnowGoons!

Snowgoons jsou nezastavitelnou mašinerií již přes 10 let. Tak, jako vám televize každý večer přinese zprávy, stejně tak vám každoročně Snowgoons přinesou alespoň jedno kvalitní album. Letos jsme se dočkali EP od Sicknature a aby toho nebylo málo, Goons poslali ven další novinku.

The Firm. Jedno album, nebývalý hype. Který však byl větší, než kvalita finálního produktu. Po neshodách mezi Stevem Stoutem a Cormegou se na scénu dostal Nature, který Cormegu nahradil. Od té doby uběhlo 20 let a Nature vydal několik sólových desek, avšak ani jedna neměla valný úspěch.
Dnešní spojení se SnowGoons však funguje velice dobře. Výborná sprška metafor a kvalitní rýmy ukazují, že Nature je při chuti a když se dodá kvalitní beat, dokáže plivat oheň. Samply, které Illegal použil jsou velice neotřelé a vytváří silnou atmosféru. Zda půjde o singl nebo se dočkáme někdy i celého alba zatím nevíme. Je však jasné, že SnowGoons jsou schopni vytáhnout legendární emcees na světlo světa a dostat z nich to nejlepší.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná