Piráty, haranty nebo idioty už jsme tu měli. Roseck je ale desperát

Roseck v lednu příštího roku uzavře jeden z milníků jeho tvorby, která začala už nějaký ten pátek zpět, když ještě rapoval se svými kamrády v garáži na okraji Liberce. Někdy v té době by totiž měla dorazit jeho debutová deskou, jejíž promo odstartoval nyní interpret singlem "Desperát".

 
První singl v první řadě dává jasně najevo, že Roseckova prvotina nebude stát jen na oldschoolových bubnech a beat, jímž přispěl posluchačům dosud neznámý producent MaestroClamp, přichází i s populárními rozdvojenými trapovými hajtkami. Obrazové pojetí singlu vzniklo pod taktovkou Zdeňka Sopůška, jenž má za sebou mimo jiné produkci videoklipů pro další spřízněné kolegy jako Lenny, Paulie Garand nebo Atmo Music. Singl "Desperát" je tak především libereckou hymnou.
 
„Známe se se Zdendou už pěknou řádku let. Já pamatuju, když on začínal točit, tenkrát ještě na nějakou digitální kamerku, a on pamatuje, když jsem chodil za školu a rapoval s kámošema v garáži na kraji sídláku. Oba máme podobnej názor na věc a to ten, že bychom se měli navzájem podporovat a jeden druhýho posouvat dál a tenhle postoj si držíme už dost dlouho. Proto jsem ani v rámci videoklipů nikdy neoslovil nikoho jinýho," dodal Roseck prostřednictvím tiskové zprávy k povaze spolupráce obou autorů.
 
Roseckova debutová deska je plánována na leden příštího roku a vyjde ve spolupráci Garand Brandu a Ty Nikdy.
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná