Petržalský Diktátor posílá ven horkou novinku

Bratislavské betonové město bylo živnou půdou pro vznik několika kvalitních rapových uskupení. Avšak jenom jedna nám podávala výpoveďotomčojetuvidieť. Časy se mění, Druhá Strana je minulostí, a oba rapeři kráčejí sólovou cestou. Miky promlouvá opět ze sídliště a posílá ven ochutnávku svého IlegalMixtejp

Textově se Miky Mora nikam nehodlá hýbat. Je pevně usazený v pouličných tématech a z jeho slov je zjevné, že nemluví naprázdno. Opis ulice a problemů, které sebou přináší je jeho silnou kartou. V minulosti jsme byly zvyklý na rychlé, kadenční flows, s několika rýmy v rámci jednoho verše. Avšak i on se posouvá směrem k moderním trendům a dnes dostáváme porci slow flow a vokodérového rapu, který k Mikymu pasuje asi jako růžové ponožky.

Produkce od Abeho je průměrem v rámci současných zaběhlých kolejí a ničím se nevymyká standardu. Absence jakýchkoliv scratches a wordcuts je spíše na škodu, jelikož tématem skladby je začátek, ke kterému právě tyto hudebné elementy bez debat patří. IlegalMixtejp zatím nemá jasné datum vydání. A tak posluchačům nezůstava nic, než doufat, že se nebudou všechny skladby tohoto očekáváného alba nést v podobném duchu.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná