Perverzní mejdan Gambrz Reprs navštívila v novém videoklipu Bílá paní

Od vydání poslední desky Ministerstvo pro místní rozvoj nejpunkovějšího komba Gambrz Reprs uplynuly téměř tři roky a až na projekt Half Time Tonic, který vydal Riva v roce 2014, bylo více méně ticho po pěšině. Návrat osmi hrozných v novém videoklipu Bílá paní byste si i tak měli užít co nejrychleji..

 
Text nové skladby Bílá paní z dílny Gambrz se samozřejmě opět drží kousavé recese, která je členům kapely vlastní, a pro kterou si i tak můžete najít spoustu vlastních výkladů. Režie Michaely Polákové a práce početného štábu však konečně dokázaly tvůrčí schopnosti žertující bandy patřičně zarámovat. 
 
Kdo si tyká s texty Gambrz Reprs, ovšem ví, že si taková snaha koleduje při nejmenším o zablokování/žalobu/ukončení show. Sami autoři na svém facebookovém profilu odhadují, že nový vizuál se na YouTube dlouho neudrží: "Vzhledem k vysoké umělecké nahotě a koncepčím výstřelkům můžeme začít hlasovat, jak dlouho vydrží video vyvěsené na youtube. My odhadujeme jen několik hodin," přistálo na profilu krátce po dokončení videa.
 
 
Vedle výborně provedné realizace si zaslouží pochvalu práce s kostýmy a finální postprodukce, díky které je celý kousek pastvou pro oči. Výsledek také ukazuje, čeho je možné dosáhnout při správném propojení interpreta s fanoušky. Rozpočet na tvorbu Bílé paní se totiž podařilo dát klukům dohromady zejména díky příspěvkům pomocí platformy startovac.cz.
 
Nabízí se otázka, jestli se pánové nechystají celou tuhle perverzi zase otisknout na nějakém dlouhohrajícím disku?
 
 
Zdroje: youtube.com, facebook.com, startovac.cz

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná