Paulie Garand se Smartem a Erikou Fečovou znovu ukázal řemeslnou zručnost

Někde jsem letos slyšel, že tři věci, které jsou momentálně in, jsou pivo s ovocnou příchutí, pes Jack Russell a longboard, na kterém se ve třetím videu z Paulieho druhé řadové sólo desky "V hlavní roli" prohání kočka, jež už si sice zahrála v prvním klipu "V cizích rolích", nicméně díky svému sympatickému vzevření se jen tak neokouká.

Ano, i další pozdrav z Liberce a okolí, se kterým autorovi pomohli Sentral Production, je pastvou pro oči, o řemeslné zručnosti nemluvě: "Klid je můj nejoblíbenější track z desky a proto další volba na vizuál padla po singlech právě na něj," prozradil člen Ty Nikdy o záležitosti, jež nemůže urážet ani skalní příznivce BPM, kterým Gaul jakožto "retard" či "mámin hodnej syn" až tak nesedl. 

Prsty v ní mimochodem mají i Erika Fečová a Smart z Gramo Rokkaz, který už po "Čo sa stalo" od DMS nemusí nikomu nic dokazovat. Onen srpnový nosič je vůbec velmi pěkně vyprodukovaný a kvůli beatům není jeden nucen až na pár výjimek vůbec používat tlačítko "skip", které se jinak svým opotřebením blíží játrům Miloše Zemana.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná