Otis je v novém singlu z chystaného alba upřímný jak nikdy předtím

Ačkoli Otis hodnotí své album "To som já" z roku 2011 jako nedoceněné, nedá se říct, že by jeho debut vysloveně zklamal. Dá se konstatovat, že Spiritův "Nový človek" sklízel ovace u mainstreamového publika, zatímco na Oteckův debut si vsadili zejména posluchači přivyklí tehdejší podobě slovenského zvuku.

Tak jako tak zůstává H16 jednou z ne zrovna mála kapel, které nepoložili sólové ambice jejich prostagonistů. Lze tak směle prohlásit i přes čerstvé informace o aktivitách jednotlivých členů: "V roku 2015 okrem Oteckovho albumu OTIS, pripravujeme aj prvé sóla CIGA a ELPEHO. Chalani momentálne non-stop pracujú v štúdiu, fanúšikovia sa v priebehu roka môžu tešiť na nový material," naznačil plány Spirit Music labelu manager Mário Bihary. Komunikace a spolupráce na domácí frontě evidentně funguje.
 
Oteckovi mohli náročnější posluchači vyčítat přílišnou popisnost v textech, nyní věřte, že nového Otise budete citovat. Singl "Úprimný" si nebojí mimo jiné rýpnout do úspěchu parťáka Spirita a co se týče Otisova výkonu - slyšíte ten refrén? Poklona. Progres. Paráda. Ten, jehož nová identita OTIS představuje zkratku pro "Opisujem Tu Iba Skutočnosť" využil báječného beatu od Elpeho a dodává: "​Je to jediná vec na albume s klasickým boombapovým zvukom​". O uvolněný vizuál se postaral Suledsgn.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná