Opak se v koncepčním singlu vrátil ke svému mladšímu já a slibuje návratovou desku "Produkcie"

Co by jste vzkázali ve svejch zralejch létech svýmu mladýmu já? Opak to prozrazuje ve svym novym videoklipu s názvem “Píšem Ti”.

Známej slovenskej jezdec a jedna trětina grupy A.M.O. jménem Opak ti s radostí představuje svojí novou věc, která tě zavede do časů velmi minulých a kde hlavní roli v jeho retrospektivě hraje mladej 18ti letej Opak junior, kterej píše svýmu staršímu já a Opak senior mu následně v důchodu odpovídá. 
 
Tenhle bez debat zajímavej počin si Opak napsal i odprodukoval celí sám a dává tak scéně vědět, že se tak vrací zralejší, zkušenější a hlavně s nadhledem pohlížející na celou tu hru s názvem hip hop. 
 
Skladba samotná nás hodí do hlubokejch 90. let, kde se ocitáme ve světě mladýho sígra v jeho pokoji, kde píše svýmu už časem vatvarovanýmu alter egu. 
 
“Povedz, či si stále Opak, ten chalan od Ovsišťa a kde je Tvoja stopa? Dneska mám sedemnásť. Tagujem po stenách, hrá mi len walkman, rap, opera,” zní úryvek z trecku, kterej přesně vystihuje atmosféru tý daný kouzelný doby a popisuje, jaký ty kouzla vlastně tenkrát tvořili svět mladýho Opaka. 
 
A jak říká on sám: “Boli to hlavne graffiti, inline korčule a hip hop”. Následně se přeneseme do budoucnosti, kde postarší pán s plnovousem a okuliarmi raguje na psaní svýho o několik desítek let mladšího já: “Už nemám len ako ty nádej. Mám rodinu a život, čo vláčim na pláže. Aj keď je november, január, december, vždy sa rád podrobím kráse. Som hotový manžel. Niekedy. Všetko je inak, no vnútri som bez zmeny.” 
 
Tahle zajímavá věc plus deset dalších tracků tě bude čekat na Opakově připravovaným druhym sólovym albu s názvem "Produkcie", který výjde už na jaře roku 2019. Jeho nový audio dítě bude barevnou směsí rapu a reggae, kde se jeho různorodost bude promítat jak v tématech, tak i v textech. Takže to určitě kontroluj a podpoř! 

Mr.Ziky Zí

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná