RUKAHORE_SHOP_BANNER

ODD má na svědomí další hymnu, tentokrát pro Znojmo

Kdysi jsem psal do časáku článek, který se jmenoval Když beat zastíní rap. Včera jsem si na něj trochu vzpomněl, když jsem poslouchal track “Znojmo“. Ne, že by přítomní verbální matadoři Angel Brown, Phoenix a Soles byli mimo mísu, to ne, ale ten buben je prostě tak mocnej, že si veškerou pozornost stahuje na sebe.

Liberecký beatmaker ODD se nekompromisně protlačil na český producentský Olymp a je to hlavně on, kdo pomohl téhle skladbě k tomu, že stojí určitě za poslech. Stojí ale určitě i za shlédnutí, protože dalším důležitým člověkem je Rashid Fidratovich Garipov, který se postaral o kameru, střih a postprodukci a i u něj už bývá velmi dobrým zvykem, že nám servíruje „pěkný obrázky“.

Co se týká MC´s, kteří pějí ódu na svoji rodnou hroudu, tak mě nejvíc potěšil asi Phoenix, který ale prohrál na plné čáře souboj o nejlepší postavu s Angel Brownem. Jeho obvod bicepsu se rovná obvodu stehna, naměřeného právě u Phoenixe. Díky všem přítomným rapperům jsem si rozšířil i obzory, teď už vím, že Znojmo není jen dobré víno a okurky, ale že jsou tam taky věci, které bych ani nečekal „je tu voda, plyn a taky světlo, jediný, co tu nenajdeš je metro, je tu civilizace, je tu všechno“. 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná