RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nový singl PSH po čtyřech letech je online. Na koho všechno natrefíte v klipu?

Tento moment si dobře zapamatujte. Ještě před několika lety byste určitě neřekli, že by někdy mohl hrát Marpo ve videoklipu PSH a hle, je uvnitř i s dalšími třemi členy Trouble Gangu. Kromě nich si pak udělali čas také Dj Wich, La4 Boy, Refew, James Cole, Doemixxx, Smack nebo Dj Brainythug. V hlavní roli se ale samozřejmě ocitli členové Pořádně Seřezané Hnědky (říkal to tak Bart, ne?) Vladimir 518, Dj Mike Trafik a Orion, jenž ve svých pasážích nejednou pobavil.

PSH přichází s novou hymnou a turné s Prago 
 
PSH mají nový singl "Já to říkal" a natočili k němu rovnou i klip. Proč? Protože po prázdninách vyrazí na turné a s nikým jiným než Prago Union. Za společné pódium jim poslouží Red Bull Tour Bus. Legendy český hiphopový scény přichází s novým klipem a singlem po mnoha letech. Snímek natočil Vít Hradil, který už spolupracoval s Orionem na klipu Zkus chodit v mejch botách.
 
"Je to první singl PSH po čtyřech letech, čili jsme měli potřebu udělat reprezent song, nic hlubokýho, spíš proud energie. V klipu se objeví spousta pražských figurek a ksichtů, je to pouliční galerie, která kolem nás rotuje," říká Vladimír 518.
 
Hlasuj pro své město
 
Splněný sen mnoha hiphopových fanoušků. Orion, Vladimir 518, Mike Trafik a Kato společně vyráží po českých a moravských městech v Red Bull Tour Bus. Kde zastaví a rozbalí koncert, můžou ovlivnit přímo jejich fanoušci hlasováním na tomto místě.  
 
Turné zastaví pouze v pěti městech, na výběr jsou České Budějovice, Písek, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Olomouc, Kroměříž, Břeclav, Chomutov. Každý, kdo do konce srpna odhlasuje, dostane nálož muziky, mixtape od Mike Trafika a po jedné skladně od PSH, Vece a Prago Union, kteří mimochodem aktuálně připravují singl a klip, který čekejte ještě toto léto.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

FoSKo
  • FoSKo
  • 15.47 dne 17.07.2014

Neříkal to Bart, ale Homer. )

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná