Noví Cypress Hill? I mistři tesaři se někdy utnou...

Zeleným dýmem protkané Cypress Hill máme rádi od prvního dne, co nám je kámoš přinesl na kazetě, což je formát, který už zná současná generace pouze z vyprávění předků či hiphopových starousedlíků.

Jejich styl známe jako své boty a víme, že ani B-Real, ani Sen Dog, nikdy nebyli a nebudou mravokárci jako Chuck D nebo Immortal Technique, s tím, že ctíme i práci, kterou za celé ty roky odvedl ten, co nemluví, čili Dj Muggs.
 
Také proto jsme napjatí, s čím vším tradiční kalifornská značka vyrukuje 28. září, na kdy máme slíbenu návratovou desku "Elephants on Acid", na níž už nás zhruba měsíc zpátky naladil povedený video singl "Band of Gypsies".
 
Nejnověji odhalená věc "Crazy", na které veteráni zabrousili do vod, v nichž už se v minulosti koupali xkrát, nás však nenadchla. Jeden se sice rázem cítí, jako by se ocitl v roce 1994 v období mezi jejich alby "Black Sunday" a "III: Temples of Boom", nicméně před očima se mu zobrazuje jedno velké "ale"...
 
...kdy si říká zlatý "Dr GreenThumb", o "Illusions" ani nemluvě. Upřímně, na tohle už by asi B-Real Carmen Electra nesbalil.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná