Nová spolupráce Slaughterhouse ti nedá dýchat

Nebylo to dlouho po tom, co jsme si talentu mladého Luka Gawna všimli i my. Přišla nabídka od Emové crew. Teď nemyslíme ty pořezané utrápené dětičky s masnou patkou na čele. Myslíme ty pravé jatka. Slaughterhouse

Jestli bylo setkání Migos a Joe Buddena na BET Awards záminkou pro vznik této skladby je těžké soudit. Avšak servítky si nebere ani jeden emcee. Padají jména, padají vulgarizmy a na špalek padají hlavy mainstreamových loutek. Aby se vám z toho netočila hlava, přidávají kluci i lyrics video, takže můžete živě sledovat šílené schémata rýmů, které všichni zůčastnění kopou. Přidáme do toho vcelku povedený refrén od badXchannels, máme před sebou dost možná nejtvrdší disstrack od beefu Snaka s Madchildem.

Luke Gawne stoupá ke hvězdám závratným tempem a není důvod se ani na chvíli divit proč. Tento mladík je stělesněním všeho, co by dobrý emcee měl umět. A umí toho ještě víc. A my to rádi uvidíme v praxi i nadále. Beat od producenta 1Down má výborné atmo a finální master, který nechává prostor několika akapelám přidává dále na kvalitě. Téměř sedm a půl minuty čisté strikce potěší srdce každého, kdo dodnes nechápe pojem Mumble rap.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná