Nezměním svět, ale stále to budu zkoušet, ujišťuje Vec ve druhém singlu ze třetí desky

Vec je ve věku a v pozici, kdy už na scéně nemusí nikomu nic dokazovat a proto experimentuje a posunuje vlastní hranice. Kdykoliv se ozve, pozorně mu naslouchá celá scéna, jež po deskách "Dobré ráno" a "Funkční veterán" zanedlouho přivítá s otevřenou náručí i jeho nejnovější počin "Stereo farbo slepo".

 
Co doposud víme? Prvním výstřelem s dost interním humorem byl "Branči Kováč" neboli první singl v historii česko-slovenského hip hopu, který nese stejný název jako civilní jméno interpreta. Čerstvě zveřejněný opus "Placebo" s hostujícím příspěvkem Juraje Benetina je zase úplně někde jinde. Klidně bych si vsadil, že když zakladatel Trosek před několika měsíci prohlašoval, že "lepší bude, když se na mé další album těšit nebudete", zrovna ve studiu dotočil dotyčnou skladbu. 
 
 
Dalším jistým spolupachatalem je Vladimir 518: "Mám tu čest oznámit, že jsme konečně společně natočili track a aby toho nebylo málo, udělal jsem mu na jeho nový CD/LP obal. Momentálně všechno odchází do výroby a tak budete mít zanedlouho šanci držet věc v ruce. Na sazbu a typografii jsem si k sobě přizval svýho dlouholetýho souputníka Belavenira, s kterým jsme mimojiné společně pracovali například na vizuálním stylu desek PSH – "Repertoár", "East Side Unia vol.3", nebo knize "Kmeny"," prozradil před pár dny na stránkách svého domovského labelu Bigg Boss člen PSH.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná