RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nemáš čas hul it? Rest ti ho dá!

V obou republikách se najdou interpreti, co si pošmáknou na dobré zelenině. Teď nemyslím novou síť veganských obchodů, ani restauraci Mike Trafika. Balení a pálení zelené sušiny ma v Česku solidní zázemí. Pomalu ale jistě se kolem něj tvoří silná kultura. Jedním z hlavních tahounů legalizační osvěty je skérotik Rest. A teď uz má i svůj Čas hul it.

Kromě velice povedené kolekce oblečení ČAS HUL IT došlo i na vznik skladby a vizuálu k ní. Tuto skladbu Rest pokřtil koncertem a premiérou klipu v pražské Úhelně. Část našeho teamu byla u toho a nabídne zajímavý pohled přes objektiv naši dvorní fotografky v dalším článku. Ale teď zpět k hlavní náplni večera, samotnému audio-video kousku.

O hudební podklad se postaral mladý slovenský producent Grizzly, který stoupá v oblíbenosti nahoru jako dým z Restova brka. Beat nese hodně newschoolových prvků- U Resta nejsme na výběr podobné hudby zvyklí, flows však zvláda na výbornou. Zpívaný refrén je chytlavý a dobře zapamatovatelný, co je u hymny huličů hodně důležitým artiklem.

Samostatnou kapitolou je však video z rukou mistra Kunese. Pokaždé, když Kunes přinese videoklip, jeden by nevěřil, že může opět překonat ten předchozí. Zatím se mu to daří s přehledem. Variabilita zpracování a zároveň svůj typický rukopis jej postupně vynášejí mezi nejlepší, co v československé videoprodukci můžeme najít.

Otázkou tedy zůstava, zda skladby jako Raz Dva budou mít relevanci i budoucnu, pokud se Rest vydá se svým připravovaným albem podobným hudebním směrem, jakým kráčí singl ČAS HULIT.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná