Nejsprostější album v Čechách je venku. A s ním i další vizuál

Když ten člověk říkal, že jeho nové album bude plné urážek všeho druhu, punchlinů a hlášek, jaké tuzemská scéna dosud nepoznala, byl jsem lehce skeptický. Po vydání singlu Ghettoboy se můj optimismus však začal zvedat. Patnáctý Srpen je dnem, kdy deska Rap Life začíná dýchat svým životem a ukáže se, jestli dostojí slov a tvrzení jejího autora.

Název skladby paroduje název známého filmu. Jeho však tenhle svět nebaví. Rozhodně ne s tebou, ani s tvou tlustou mámou. Punchlines a hlášky jsou fakt choré a pro člověka, co se rád bere vážně možná až nestravitelné. Co to zas ten Gey vyvádí? Vždyť tohle není normální. A nebo je? A co je vlastně norma? A kdo ji určuje?

Pokuď se vás tedy nedoknou syrové hlášky MC Geye a nevoláte teď v panice své holce, aby nejezdila s žádnými rapery na výlet, zřejmě jste si užili celkem slušnou dávku srandy. Pokud promineme několik technických nepřesností v rámci flow, Gey opět předvádí unikátní podání a přístup k rapu. Velkým plusem je další skvělý beat z dílny producenta Krudanze, o kterém věřím, že uslyšíme častěji než do teď. Video v réžií Garanda? - né, to není možné, to musí být překlep. Není. Paulie si skutečně zasednul do křesla režiséra a videomakera a tento klip je jeho dílem. 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná