RUKAHORE_SHOP_BANNER

Návrat IF po dvou letech? To je i pohled do útrob scény

Pojďme začít frází. Po dvou letech od nosiče "Dočasně nedostupní" se sedmiletá značka IF vrací na mapu, kterou nikdy neopustila. Děje se tak ku příležitosti avíza na plánovaný mixtape Dje Fattea, ke kterému by se mělo dát dostat do několika týdnů.

Dr. Boombap, což je označení, které bychom mohli v dobách "365" použít jen horko těžko, sedí díky napojení na Resta s Mc Geyem na třech židlích současně a v těchto dnech a týdnech stále ladí svou třetí sólovou a první rapovou (lépe řečeno vokální) desku.
 
V úvodu zmíněná a slova jako "Lidi tu řeší tři party, nás, Bigg Boss a Hypno" obsahující pozvánka na srpnovou nahrávku se týká street videa "Skandál" od Cikiho81. "IF připravili naléhavou a temnou skladbu, ve které Idea komentuje aktuální dění na poli českého rapu. Vše do Fatteova obtěžkaného beatu, který evokuje cokoliv jiného, jen ne léto," představil novinku jejich domovský label.
 
A co dál? Okurková sezóna, neokurková sezóna, u TNKD taková období neznají. Mixtape ještě v dohledné době podpoří klip s Paulie Garandem a když jsme u těch vizuálů, pomalu už se k vám blíží i obrázky k "Mám rád vůni tvý kůže"...ehm, tedy k "Svatozáři" od BoyBandu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná