Na květnovou desku Jamese Colea přispělo téměř 600 fanoušků. V novém singlu to schytal Dj Mike T

Don Koulion, jehož fotografka Petra Jansová stylizovala tak, že by se mohl z fleku objevit v seriálu "Profesionálové", je zpátky. Tentokráte pod alter egem Stanley Kuffenheim a nový audio potomek mu definitivně vylézá uprostřed příštího měsíce.

Předobjednávky na onu syrovou nahrávku, kterou doprovází také videohra, proběhly na serveru hithit.com a dle statistik vyplývá, že na tvorbu přispělo necelých 600 lidí, kteří se složili na částku přesahující 380 tisíc korun.
 
Jediným hostem alba, jehož si kompletně vyprodukoval sám Phat, který ho také náležitě pokřtí v sobotu 19. května v pražském klubu Storm, bude Hugo Toxxx.
 
A jak si můžete všimnout v nejnovějším a již třetím singlu "Kuffie", tábor SuperCrooo se opět nevyvaroval otření o Bigg Boss a znovu přilétla narážka na producenta Penerů strýčka Homeboye. 
 
"Máš sound jak Mike T, prosím zaplať si mix," vyslal do éteru ten, jenž v minulosti rapoval do řady Traforových podkladů. Ať už jako host na PSH, případně na Orikouli, nebo v jednorázovém projektu "Nadzemí".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná