Může být Mladej Moris jedním z těch, jimž veteráni této hry jednoho dne předají žezlo?

Mám pár kamarádů, jimž je hip hop sympatický, ale jméno Mladej Moris ve svém playlistu nemají a pokud jim neprovedu osvětu, ještě hodně dlouho ani mít nebudou.

Mám však i nějaké známé, kteří jednoho z "účastníků" posledního videoklipu PSH "Hlavně ať se to nedoví máma" evidují a jeho začínající pobyt na scéně respektují.
 
Možné i ty tak bude zajímat první track z připravované nahrávky "Mladej mixtape II", kterou momentálně v éteru propaguje singl "Nonstop", za jehož beatem stojí tandem MJay a Lost.
 
Druhou a třetí sloku obhospodařili nám neznámí D.A. a Vito, ale upřímně to žádná sláva není. Protože má rap oproti jiným žánrům tu nevýhodu, že ho může dělat každý, lepí se na něj i existence, které možná blízké okolí plácá po zádech, ale v širším kontextu nemají čím zaujmout. Dobrou zprávou je, že se z nich dříve či později opět stanou jen konzumenti a posluchači.
 
Track sám o sobě je ve finále slabý až zbytečný. Byť je současný hip hop, který pánové evidentně pozorně sledují, už mnohdy jen o hláškách, zrovna jim se během oněch 276 vteřin vyhnuly a jeden si po skončení nepamatuje ani slovo.
 
Nemluvě o klipu, jehož repetice není třeba a nezachrání to ani trikot Rudých ďáblů z Old Trafford. Spousta žánrových klišé v jeden čas na jednom místě včetně kroucení se pouličních tanečků s lahví v ruce? Pokud to ale někomu stačí, budiž.
 
P.S.: Stejnojmenná věc Michala Davida asi zůstala nepřekonána, ne? Smailík.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná