Morava, Dj Wich a nejslavnější tanečníci světa. Co spojuje tyto tři elementy?

Loni v létě čelilo okolí Brna již po desáté náporu nejlepších tanečníků světa. Ti se na pár dní usadili v malé moravské obci, kde se tak rozběhl maraton tanečních workshopů, večerních párty, zkrátka všeho, co se dá od pravého letního kempování očekávat. Ač to zní skoro neuvěřitelně, díky SDK Europe – Street Dance Kempu je možno začátkem prázdnin potkat v Jedovnicích například choreografy Justina Biebera nebo tanečníky z klipů Michaela Jacksona. Tato událost je považována za největší střetnutí hip hop taneční komunity na světě!

S loňským kulatým výročím je spojen ojedinělý projekt, jehož myšlenkou je představit to nejlepší, čeho je možno v současném moderním tanci vůbec dosáhnout. World Dance Family, jak je projekt označován, propojuje více dance stylů, a aby bylo možno tuto rozmanitost ucelit do jednoho videa, bylo třeba vytvořit univerzální podklad. Díky spolupráci Atreye Ryana & Dj Wiche se to povedlo, vznikla parádní rytmická hudba, ve které se dokonce hraje i na skleničky.

Obrazový materiál se natáčel na prostranstvích v kempu nebo jeho okolí. Bylo pro nás překvapením, na jak úžasná místa může člověk kolem největšího moravského města narazit.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná