Momo otevřel bubenickou kapitolu projektu Ja Som Hip Hop

Ja Som Hip Hop dosud představil ve své osmidílné sérii rozhovorů zásadní jména tamní scény. I když se dá s trochou nadsázky říct, že za ta léta již většinu provařenějších interpretů známe, mohli jste v rámci jednotlivých video rozhovorů potkat například Strapa, Delika, Separa nebo Zverinu. S jakou další aktivitou nyní přichází realizační tým JSHH?

 
Iniciátoři projektu se rozhodli přiblížit své působiště více hudbě jako takové a obsadit na Slovensku dosud málo zorané pole bubenických remixů. Drum covery  českých i slovenských písní budou posluchačům nabídnuty v rámci uceleného seriálu, což je věc, která zatím u nás v Česku chybí. Větší sbírkou drum coverů se u nás může pochlubit zatím asi jen Jan Frolich.
 
První skladbou, která byla podrobena akustickému experimentování, je Momův titulní song z jeho posledního alba "Rival", do něhož se opřel Kelko, kterého můžete znát coby bubeníka kapely PKOTG. Původní motiv připravil Infinit. Samotné video je pak pojato vesměs očekávaným způsobem a sálá z něj nefalšovaná muzikantská autenticita.
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná