Moloch Vlavo opět vytáčí telefony a posílá sedmiminutovou odpověď na Konfidenta

U našich slovenských sousedů je živo. Fanoušci mají žně, protože se něco děje. Na obou stranách barikády je početná podpora, která přiživuje celé to hovězí. Nyní jsme se dočkali i odpovědi ze strany petržalského veterána Molocha Vlavo. Co bude následovat? Pěstní vyrovnání nebo další zvukové záznamy?

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Slováci zažívají válečnou renesanci. Na scéně bylo dusno, první skladby působily jako deštíky před bouří. Vše gradovalo odpovědí ve skladbě „Konfident“, ale kdo si myslel, že bude ticho, byl na omylu. Torula se blýsknul rychlou odpovědí a vyjádřit se potřeboval také Moloch Vlavo.

Nejmenovaný slovenský web, který podle zákulisních informací drží majoritním podílem pod palcem jeden známý piešťanský hráč, přišel ven s neobjektivním článkem, který jednoznačně mluvil ve prospěch jedné strany. Nezaujatý postoj zde chyběl, ale což, nahrává nám do karet, že psát články dnes může "opravdu" každý a promo se dá dnes dělat i cíleným způsobem. Zděšením pro aktéry byl poté fakt, že v přiložené anketě začal Torula trojlístek soupeřů válcovat hlasy na plné čáře.

Bbarak.cz stojí opodál a opět monitoruje celou situaci střídmým okem. Prostor si tedy zaslouží věnovat také Molochovi, který svou odpověď avizoval již delší dobu. Nejprve jsme se stali svědky telefonátu. Jak už má Denisovan ve zvyku, vtipnými hláškami zacílil na svého soka, aby v něm vyvolal emoce.

Na co nestačila přestřelka skrze mobilního operátora, měla by dokonat nová skladba „Zec ma“, jenž produkoval Jeso. Kromě sedmi minut obrázkového záznamu se podle člena bývalé legendární formace Druhá strana dočkáme i nejdelšího a nejvtipnějšího outra v historii slovenského rapu. Hodnocení necháme na vás, svého favorita tohoto závodu sdělovat nebudeme. Očekáváme však, že odpověď na sebe nenechá dlouho čekat…

Konfidenti, potrefení áčkaři a tučné hovězí? Slováci zažívají válečnou renesanci

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná